O firmie

O firmie

Firma CHEMIPLAST to światowy producent i lider, farb, tynków plastycznych i systemów dociepleń, doskonalący swoje technologie już od ponad 40 lat.

Marka CHEMIPLAST jest obecna na Polskim rynku od roku 1991. Na przestrzeni tych lat mamy na swoim koncie wiele wykonanych inwestycji termomodernizacyjnych na terenie województwa małopolskiego , podkarpackiego oraz  śląskiego  w systemie dociepleń CHEMIPLAST .

Poszukiwanie nowoczesnych , profesjonalnych i ekonomicznych rozwiązań technologicznych jest jednym z priorytetów naszej firmy .

Wychodzimy z założenia , że jakość nie tylko trzeba udowadniać , trzeba ją przede wszystkim tworzyć.

Siłą marki  jest umiejętne połączenie zaawansowanych technologii z bogatą ofertą kolorystyczną .

Zakład produkcyjny w Brzesku produkuje swoje wyroby w oparciu i pod nadzorem technologii szwajcarskiej ,co gwarantuje doskonałą jakość i trwałość na lata.

Po wielu latach doświadczeń i pracy , możemy śmiało o sobie powiedzieć , że jesteśmy PROFESJONALISTAMI.

Nasi handlowcy są do Państwa Dyspozycji , a dzięki ogromnemu zakresowi wiedzy jaką posiadają będą w stanie odpowiedzieć Państwu na każde pytanie związane z branżą.

Oferowane przez Nas produkty są sprawdzone i posiadają wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające  pozytywną  ocenę techniczną wyrobu stwierdzającą przydatność do wyrobu.

Aprobata techniczna  Nr AT-15-2369/2015

Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji ITB-0722/Z

Zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemami CHEMIPLAST-POL i CHEMIPLAST-SIL

Atesty higieniczne  oraz Krajowe Deklaracje Właściwości Użytkowych .